Telefon: 0532 498 46 94

Hakkımızda

2007 yılında kurulmuş olan Livane Yapı İnşaat  inşaat taahhüt hizmetleri alanında teknolojiyi takip eden ve yeniliklere açık yapısı ile kendini sürekli geliştiren bir organizasyona sahiptir. Firmamız, kuruluşundan bugüne kadar geçen süre zarfında maliyet, süre ve kalite unsurlarını Sağlık-Emniyet-Çevre politikamız çerçevesinde daima optimum noktada birleştirmeyi başarmış ve başarının sırrının bu üç ana kriteri bir arada sunabilmek olduğu inancını hep muhafaza etmiştir.

Bugüne kadar yapmış olduğumuz işlerde çalışmış olduğumuz firmaların bizlere duyduğu güven ve tekrar çalışma arzuları LİVANE YAPI İNŞAAT  olarak en büyük gurur kaynağımızdır.

İşverenin memnuniyetinin ön planda tutulması adına, taahhüt sektörü ve yatırımcılara, çağın paralelindeki teknoloji ve bakış açısı ile hizmet etmek, dünyadaki sektörel yenilik ve gelişmeleri takip etmek, ülkemizde bu yenilik ve gelişmelerin eş zamanlı kullanılmasını sağlayarak ulusal taahhüt sektörünün gelişmesine katkıda bulunmak hedeflerimizin içerisinde önceliğimizdir.

Misyonumuz

LİVANE YAPI OLARAK Müşteri memnunuyeti odaklı çalışmayı kurulduğu günden en ilkesi haline getiren firmamız, kalite ve güveni her zaman kendisine hedef olarak benimsemiş bu sırada her zaman piyasada ki olan ...

Vizyonumuz

Güvenli Sağlıklı, , Çağdaş ve daima  yüksek kaliteye sahip mimarisi ve tasarımlarıyla fark yaratarak konut üretimiyle yaşama katma değer sağlamakla birlikte, insanımızın bize duymuş olduğu güven ...

E-Bülten Bizden Haberdar olmak için formu doldurunuz.